Agátové produkty na zákazku

Naša spoločnosť vám dokáže vyrobiť aj ďalšie výrobky alebo polotovary z agátového dreva presne podľa vašich požiadaviek.

Sme spoločnosť, ktorá je najväčším spracovateľom agátového dreva na Slovensku a špecializujeme sa takmer výlučne na výrobky z agátu.
Môžete si u nás objednať hotové výrobky alebo polotovary, určené pre ďalšie spracovanie.

Parkety z agátového dreva

Na zákazku vám vieme vyrobiť aj unikátne parkety zo sušeného agátového reziva podľa vašich požiadaviek a rozmerov.

Záhradný nábytok

Ak chcete trvácny a kvalitný záhradný nábytok, ktorý odolá poveternostným podmienkam desiatky rokov, ste na správnom mieste! Vyrábame záhradné sedenia, hojdačky, agátové búdy pre psov, mačky, drevené záhradné domčeky a dielne.

Drevorezba

Agátové drevo je vhodné aj na vyrezávanie rôznych figúrok a sôch. Naša spoločnosť zamestnáva profesionálnych rezbárov, ktorí vám vytvoria akúkoľvek figúrku z dreva a rozmeroch o aké si požiadate.

Ukážky agátových produktov

Naša spoločnosť vyrába široké spektrum výrobkov z agátového dreva. Okrem polotovarov, ktorú sú určené pre ďalšiu stolársku výrobu, dodávame aj hotové produkty, predovšetkým záhradný nábytok, záhradné hojdačky, lavičky, búdy pre psov alebo mačky, trvácne a kvalitné agátové latríny či dokonca ozdobné a unikátne zajačince.
Prezrite si našu ponuku produktov alebo nás kontaktujte s vlastnými nápadmi a požiadavkami, ktoré pre Vás veľmi ochotne zrealizujeme.
Záhradný nábytok
Lavička
Lavička
Lavička
Lavička
Lavička

© Copyright Typhon, s.r.o.