Agátové produkty na zákazku

Naša spoločnosť vám dokáže vyrobiť aj ďalšie výrobky alebo polotovary z agátového dreva presne podľa vašich požiadaviek.

Sme spoločnosť, ktorá je najväčším spracovateľom agátového dreva na Slovensku a špecializujeme sa takmer výlučne na výrobky z agátu.
Môžete si u nás objednať hotové výrobky alebo polotovary, určené pre ďalšie spracovanie.

Parkety z agátového dreva

Na zákazku vám vieme vyrobiť aj unikátne parkety zo sušeného agátového reziva podľa vašich požiadaviek a rozmerov.

Záhradný nábytok

Ak chcete trvácny a kvalitný záhradný nábytok, ktorý odolá poveternostným podmienkam desiatky rokov, ste na správnom mieste! Vyrábame záhradné sedenia, hojdačky, agátové búdy pre psov, mačky, drevené záhradné domčeky a dielne.

Drevorezba

Agátové drevo je vhodné aj na vyrezávanie rôznych figúrok a sôch. Naša spoločnosť zamestnáva profesionálnych rezbárov, ktorí vám vytvoria akúkoľvek figúrku z dreva a rozmeroch o aké si požiadate.
Agátové nášlapy

Agátové nášlapné koláče

Agátové koláče - stupáky

Medzi špecifické produkty, ktoré si môžete o nás objednať patria aj agátové stupáky, nazývané aj koláče. Ide o agátový kmeň zbavený kôry, podľa požiadaviek aj odbelený napílený na kruhy s hrúbkou 5 - 10 cm. Vďaka svojej húževnosti je možné takéto agátové drevo zakopať do zeme a vyrobiť z neho ľubovoľný chodník. Veľkosť koláčov Vám napílime na mieru podľa Vašich požiadaviek

Palisády

Palisády z agátového dreva

Agátové palisády

Záhrada nemusí byť iba o betónových múrikoch, palisádach a dlaždiciach. Agátové drevo má aj v zemi dlhoročnú životnosť a dokáže splniť prakticky rovnaké účely ako betón. Je vhodné nie len na výrobu chodníkov ale aj palisád na oddelenie záhonov, či iných prvkov v záhrade. V prípade záujmu Vám pripravíme agátové palisády v takej dĺžke a hrúbke ako budete potrebovať. Podľa požiadaviek vieme dodať palisády v kôre, odkôrnené, odbelené a brúsené. Kontaktujte nás pre viac informácii.

Ukážky agátových produktov

Naša spoločnosť vyrába široké spektrum výrobkov z agátového dreva. Okrem polotovarov, ktorú sú určené pre ďalšiu stolársku výrobu, dodávame aj hotové produkty, predovšetkým záhradný nábytok, záhradné hojdačky, lavičky, búdy pre psov alebo mačky, trvácne a kvalitné agátové latríny či dokonca ozdobné a unikátne zajačince.
Prezrite si našu ponuku produktov alebo nás kontaktujte s vlastnými nápadmi a požiadavkami, ktoré pre Vás veľmi ochotne zrealizujeme.
Záhradný nábytok
Lavička
Lavička
Lavička
Lavička
Lavička

© Copyright Typhon, s.r.o.