Agátové rezivo
Agátové rezivo

Ponúkame vám omietané aj neomietané agátové dosky, konštrukčné aj podkladové hranoly a ďalšie agátové rezivo podľa vašich požiadaviek.

V našej ponuke nájdete:
* Omietané agátové dosky
* Neomietané agátové dosky
* Agátové hranoly
* Agátové podvaly
* Agátové koly, agátové terasové dosky a ďalšie produkty.

Vákuová sušička

Sušenie reziva

Ponúkame najmodernejšie vákuové sušenie. Vákuové sušenie je najprirodzenejšie nútené sušenie, teplota sušiaceho prostredia nepresahuje štandardne 40 stupňov Celzia, maximálne 50 stupňov Celzia. Rezivo pri sušení menej praská, je menej namáhané vplyvom pnutia, povrch reziva po vysušení ostáva prirodzené otvorený difúznym procesom na rozdiel od konvenčného sušenia, kde pri teplotách 90 stupňov Celzia prichádza k „upečeniu“ reziva a následne k jeho skrehnutiu a uzavretiu povrchu . Vákuové sušiarne už svojou podstatou predstavujú najekologickejšou formu núteného sušenia a spotrebujú najmenej energie na svoju prevádzku.
Okrem týchto vlastností vákuová sušiareň umožňuje aj rýchle a efektívne sušenie reziva a jeho prípravu na ďalšie spracovanie.

01.

Špecifikácia

Kontaktujte nás a špecifikujte vaše potreby a my sa vám budeme maximálne snažiť vyjsť v ústrety.

02.

Objednávka

Dohodneme si cenovú ponuku, dodávané množstvo a kvalitu dreva. Spravíme objednávku a na Vašej zákazke môžeme začať pracovať

03.

Dodanie

Dĺžka dodania je závislá od kvality dreva, množstva a Vašich špecifických požiadaviek.

Zdieľajte

© Copyright Typhon, s.r.o.