Agátové terasy

Agátové terasové dosky, podkladové hranoly a spojovací materiál
"Všetko, čo potrebujete k postaveniu drevenej terasy"

Naša firma je najväčší výrobca agátových terasových dosiek. Agátové dosky sú naša vlastná výroba, exotické dosky nakupujeme priamo z prístavu. V ponuke máme aj drevoplast (kompozit), ktorý naša firma vybrala ako najlepší spomedzi všetkých materiálov tohto druhu na trhu. Nie sme nútení predávať ani jeden z týchto materiálov, preto sa pokojne obráťte na našich obchodníkov – odborníkov, ktorí Vám odporučia najlepší variant pre Vašu klimatickú oblasť, funkčnosť terasy alebo čo sa Vám najviac hodí k Vašej architektúre. Montáž a realizáciu terás zabezpečujú perfektní majstri, ktorí majú namontované už desiatky tisíc m² terás.

Rezidencia Jarovce

Drevená terasa, rezidencia Jarovce

Rozmery dosiek

Štandardné rozmery nami dodávaných agátových terás sú dodávané do maximálnej dĺžky 2.5 m. 
Všetky dosky sú vyrábané v šírke 100 alebo 120 mm. 

Montáž vykonáva naša spoločnosť alebo je možné objednať iba dodávku materiálu a zostaviť si terasu samostatne.

Unikátna agátová terasa

Unikátna agátová terasa

Unikátna agátová terasa alebo obklad

V našej ponuke nájdete absolútnu novinku a unikát, ktorý doteraz nikde inde nenájdete.
Vďaka tomu, že agátové drevo je prirodzene veľmi krivé, rozhodli sme sa "sledovať" jeho prirodzené línie rastu a vytvoriť tak absolútne unikátny tvar terasových alebo obkladových dosiek.
Dosky sú napílené presne tak, aby do seba zapadali ako "puzzle" a vytvárajú tak unikátny prírodný dizajn. Namiesto tradičných rovných línii medzi doskami sú tieto línie nepravidelne krivé, no pri zachovaní rovnomernej medzery medzi doskami.

ZADAŤ DOPYT


Agát veľmi dlho vydrží, je húževnatý, ale je nesmierne krivý, a preto každá jeho časť je určená na iné využitie. My ako jediná firma na Slovensku a v Čechách vyrábame všetky agátové produkty. Takýmto spôsobom dokážeme agát zhodnotiť (100% vyťažiť), a teda našim zákazníkom poskytnúť profesionálne prevedenie a výbornú cenu.


Porovnanie vrúbkovania

Porovnanie vrúbkovania

Porovnanie

Porovnanie vrúbkovania a dizajnu agátových terasových dosiek.
V našej ponuke nájdete rôzne typy vrúbkovania dosiek. Medzi najčastejšie používané patria hladké, jemné a hrubé vrúbkovanie.
Z hľadiska čistenia a ošetrovania terasových dosiek z agátu odporúčame hladké dosky alebo hrubé vrúbkovanie.

© Copyright Typhon, s.r.o.